روش‌های ارسال سفارش

  1. پست سفارشی (رایگان برای سفارشات ۱۰۰ هزار تومان به بالا): کلیه سفارشات با مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و بالاتر به صورت رایگان با پست سفارشی به سراسر ایران ارسال می‌گردد. هزینه ارسال برای سفارشات کمتر از ۱۰۰ هزار تومان به میزان ۶۵۰۰ تومان می‌باشد. مدت زمان وصول در این روش بین ۲ الی ۷ روز کاری پس از ارسال شدن سفارشات می‌باشد.
  2. پست پیشتاز: هزینه ارسال در این روش با توجه به وزن و مقصد در هنگام ثبت سفارش اعلام می‌گردد. مدت زمان وصول در این روش بین ۲ الی ۴ روز کاری پس از ارسال شدن سفارشات می‌باشد.
  3. پیک موتوری (فقط شهر تهران): ارسال با پیک موتوری از سریع‌ترین روش‌های ارسال سفارشات می‌باشد. ارسال توسط ناوگان حمل و نقل الوپیک صورت گرفته و هزینه حمل با توجه به فاصله شما از دفتر پیکسی (بلوار مرزداران) در هنگام ثبت سفارش محاسبه و دریافت می گردد.
  4. تیپاکس: تیپاکس از شرکت‌های خصوصی حوزه حمل و نقل کالا می‌باشد. این روش ارسال در اکثر شهرها پشتیبانی می‌شود و جهت ارسال مرسوله‌های با وزن یا ابعاد بزرگ بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.
  5. تحویل از دفتر: در صورت انتخاب این روش، پس از آماده‌سازی سفارش با شما تماس گرفته خواهد شد تا بسته خود را از دفتر پیکسی (بلوار مرزداران) تحویل بگیرید.